Praca na magazynie Jysk Piotrków Trybunalski

Dodane: Wtorek, 03 Grudzień, 2019  13:45
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: KS Service dla JYSK

Poszukujemy mężczyzn do pracy na magazynach firmy Jysk w Piotrkowie Trybunalskim .
Jeden na ulicy Logistycznej 18 , drugi na Woli Bykowskiej.
Na tą chwilę poszukujemy 4 osób, które chcemy docelowo zatrudnić od 1 grudnia.

Najbliższe spotkanie w związku z tym planujemy 13.11.2019 r na magazynie Jysk P6 na Woli Bykowskiej . Rekruter będzie dostępny już od godziny 10.00 - 13.00 .

W tej chwili z uwagi na specyfikę szukamy głównie osób posiadających uprawnienia najlepiej na tzw, wózki czołowe.
To oczywiście dodatkowy atut zwiększający możliwość przyjęcia.

Umowa , tylko o pracę - nie przyjmujemy nikogo na umowę zlecenie czy dzieło. Każdy chce zarabiać godziwie i dostawać dodatki za pracę w nadgodzinach.

Jeżeli szukasz pracy i ta będzie pierwsza zapraszamy z nami nabędziesz doświadczenia.

Stanowisko - rozładunek samochodów , kontenerów, przygotowywanie rozładunków przy użyciu wózków w tym specjalistycznych.

Krótki opis stanowiska:

- rozładunek w zespołach dwu osobowych .
Z wykorzystaniem tzw. piesków, wózków widłowych standardowych i specjalistycznych - "ścisków i blach".
W przypadku braku uprawnień , te będą wykonywane na koszt pracodawcy w Radomsku lub w Piotrkowie.
Możliwość obejrzenia magazynu i stanowiska pracy - nie przyjmujemy nikogo w "ciemno".

Zapewniamy szkolenie , którego czas jest dostosowany do potrzeb szkolonego.

Wymagania :
- możliwość pracy w systemie dwu zmianowym
- odpowiedzialność i obowiązkowość

Co jeszcze Oferujemy:
- umowę o pracę ( więc koszt badań i odzieży jest po stronie pracodawcy)
- podstawową stawkę 18,75
- premia 861
- obiad na 5 zł
- możliwość zrobienia uprawnień
- możliwość zobaczenia magazynu i miejsca pracy przed podpisaniem umowy.

Kontakt:
Aplikacja Cv przez portal lub sms z imieniem na który odpowiemy
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Piotrków Trybunalski
Mariusz
Na Lento.pl od 19 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń